Arhiv: MEDICAL - Mednarodni sejem sodobnega zdravstva

Termin sejma: 17. - 19. 4. 2018

Mednarodni sejem sodobnega zdravstva MEDICAL je v svojih prvih dveh ponovitvah dokazal zdravo rast na poslovnem in strokovnem nivoju. Letošnjega sejma se je na 7.500 m2 razstavnih površinah udeležilo 150 razstavljavcev iz 13-ih držav. Obiskalo ga je preko 6.500 zdravstvenih delavcev in tistih, ki skrbijo za svoje in za zdravje bližnjih.

Veseli smo, da vas lahko povabimo k zdravemu sodelovanju na 3. sejmu MEDICAL, ki bo potekal v Gornji Radgoni od torka, 17. do četrtka, 19. aprila 2018. Združenje proizvajalcev in distributerjev medicinskih pripomočkov SLO-MED, ki deluje v okviru GZS Podjetniško trgovske zbornice, že tretje leto organizira sejem z roko v roki skupaj s Pomurskim sejmom.  Pri pripravah in na sami prireditvi pa sodelujejo tudi krovne državne institucije in zavodi ter zveze in društva bolnikov, ki zagotavljajo bogato dogajanje in ciljni obisk.

MEDICAL je odlična priložnost za ciljno predstavitev novosti s področja medicinske opreme in tehnologij, farmacije, alternativnih oblik zdravljenja in preventive. S prikazi vrhunskih tehnologij, praktičnimi
medicinskimi pripomočki, strokovnimi nasveti, številnimi delavnicami in predstavitvami privablja poleg strokovne in poslovne publike tudi širši krog obiskovalcev, ki se posvečajo svojemu in zdravju drugih.

MEDICAL prinaša aktualne strokovne poudarke in dogajanje. V letu 2018 bo odgovarjal na za vse pomembna vprašanja dolgožive družbe, dolgotrajne oskrbe in celostne obravnave pacienta. Preventiven bo s ponudbo proaktivne skrbi za zdravje na delovnem mestu, spregovoril bo o vključevanju gibalno in senzorno oviranih oseb v vsakdanje življenje, posebna pozornost bo posvečena prikazu inovacij in novih tehnologij v zdravstvu.

Vljudno vabljeni k doseganju zdravih poslovnih rezultatov!

Vsi, ki bi se nam želeli pridružiti dobite več informacij na  : slomed@gzs.si

ZlozenkaA4-medical2018.pdf

TEŽIŠČA SEJMA 2018

• dolgoživa družba