Zapri

Področne skupine znotraj SLO-MED-a


V Združenju proizvajalcev in distributerjev medicinskih pripomočkov SLO-MED delujejo naslednje področne skupine:

Skupina za centralni javni razpis

  1. Andreja Gradišar - podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., vodja skupine
  2. Alenka Umek, članica in Petra Duša - podjetje JOHNSON & JOHNSON d.o.o., namestnica vodje
  3. Polona Dimc - podjetje ABENA HELPI d.o.o., članica
  4. Gregor Usenik - podjetje ASERTA d.o.o., član
  5. Gordana Škarabot - podjetje BORMIA d.o.o., članica
  6. Vesna Jurkošek  - podjetje ECOLAB  d.o.o., članica
  7. Vesna Zidar Pečenko - podjetje COLOPLAST A/S, Podružnica Ljubljana, članica
  8. Martin Dodič - podjetje MEDTRUST d.o.o., član
  9. Andreja Petek - podjetje MEDIAS international d.o.o., članica 
  10. Maja Strnad Cestar in Neža Čož Plevel - podjetje MEDIS d.o.o., članici
  11. Tea Švarc - podjetje MM SURGICAL d.o.o., članica
  12. Zoran Grom - podjetje PRIMA DENT d.o.o., član
  13. Urška Sisič - podjetje SIMPS'S d.o.o., članica
  14. Mojca Goričan in Živa Mlakar - podjetje THOMY F.E., d.o.o., članici
  15. Tatjana Smrekar - podjetje TIK d.o.o., članica
  16. Jasmina Anžlovar in Nataša Čerin - podjetje TOSAMA d.o.o., članici
  17. Irena Buzzolini - podjetje ZALOKER & ZALOKER d.o.o., članica
  18.  Tatjana Krašovec Virant - podjetje MEDILINE d.o.o. (združenje SIEDMA), članica

 

Skupina za diabetes

  1. Martin Dodič - podjetje MED TRUST d.o.o., vodja/namestnik skupine
  2. Jasna Šturm - podjetje ZALOKER & ZALOKER d.o.o, vodja/namestnik skupine
  3. Maruša Krkoč - podjetje VPD, Bled d.o.o., članica
  4. Simon Javornik - podjetje VI vis d.o.o., član
  5. Andreja Petek - podjetje MEDIAS International d.o.o., članica
  6. Željka Bambič - podjetje ABBOTT (združenje SIEDMA),  članica
  7. Katja Pintar Stepanović - podjetje JOHNSON & JOHNSON (združenje SIEDMA), članica
  8. Sašo Kampijut - podjetje ROCHE (združenje SIEDMA), član

 

Skupina za Etični kodeks

  1. Alenka Umek, članica in Petra Leskovec - podjetje JOHNSON & JOHNSON d.o.o., vodja skupine
  2. Gordana Škarabot - podjetje BORMIA d.o.o., članica
  3. Vesna Jurkošek in Andreja Muršec -  podjetje ECOLAB d.o.o, članici
  4.  Seneva Lovšin - podjetje MEDIAS International d.o.o., članica
  5. Tea Švarc, Matjaž Bajc in Miran Bizjak - podjetje MM SURGICAL d.o.o. , člani
  6. Sandra Miladinović, podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., članica
  7. Damjana Franetič in Andreja Čontala - podjetje SIMPS'S d.o.o., članici
  8. Mojca Šimnic-Šolinc - podjetje TOSAMA d.o.o., članica

 

Skupina za inkontinenco 

  1. Maja Weiss - podjetje ABENA HELPI d.o.o., vodja skupine
  2. Vanja Božič - podjetje SIMPSS d.o.o., namestnica vodje
  3. Gregor Usenik - podjetje ASERTA d.o.o., član
  4. Vesna Zidar Pečenko - podjetje COLOPLAST A/S, Podružnica Ljubljana, članica
  5. Anita Kačič - podjetje INN d.o.o., članica
  6. Eva Bukovec - podjetje LENTISMED d.o.o., članica 
  7. Sonja Tušek - podjetje MEDIKEM d.o.o., članica
  8. Tina Miladinović - podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., članica
  9. Tatjana Smrekar  - podjetje TIK d.o.o., članica
  10. Klavdija Ronchi - THOMY F.E., d.o.o., članica
  11. Jasmina Anžlovar in Tanja Rajkovič - podjetje TOSAMA d.o.o., članici


Skupina za invalidske vozičke in izposojo

  1. Tamara Bokalič - podjetje SOČA  OPREMA d.o.o., vodja skupine
  2. Andrej Jakšič - podjetje BAUERFEIND d.o.o., namestnik vodje 
  3. Matej Pajk -  podjetje EXPERTA M&J d.o.o., član
  4. Zdravko Zidar - podjetje KOVAL d.o.o., član
  5. Alenka Tušek - podjetje MEDIKEM d.o.o., članica
  6. Urška Urh - podjetje MERELA d.o.o., članica
  7. Janez Ciuha - podjetje ORTOSANA d.o.o., član
  8. Miroslav Pavlović - podjetje SIMPS'S d.o.o., član

 

Skupina za rano

  1. vodja skupine - novi vodja bo imenovan v kratkem
  2. Nives Arh in Nina Lenasi, članici; Damjana Franetič - podjetje SIMPS'S d.o.o., namestnica vodje 
  3. Urška Kosmač in Tina Miladinović, podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., članici
  4. Maja Weiss - podjetje ABENA HELPI d.o.o., članica
  5. Vesna Zidar Pečenko - podjetje COLOPLAST A/S, Podružnica Ljubljana, članica
  6. Helena Podržaj - podjetje KASTOR MD, članica
  7. Eva Bukovec - podjetje LENTISMED d.o.o., članica
  8. Daniel Dugi in Miha Kostanjevec - podjetje LOHMANN & RAUSCHER GmbH SLO, člana
  9. Ana Zdešar in Maja Strnad Cestar - podjetje MEDIS d.o.o., članici
  10. Jernej Kmetec, Saša Vogrinc in Samo Nipič  - podjetje MM SURGICAL d.o.o., člani
  11. Nataša Ivančič, Jasna Cerlini in Mojca Kregar - podjetje TOSAMA d.o.o., članice
  12. Suzana Dvoršak Majcen - podjetje VALENCIA STOMA MEDICAL d.o.o., članica
  13. Melita Grumerec in Jasna Šturm - podjetje ZALOKER & ZALOKER d.o.o., članici 


Skupina za regulativo

  1.  Janez Obreza - podjetje TOSAMA d.o.o., vodja skupine
  2. Gregor Aksentić - podjetje JOHNSON & JOHNSON d.o.o, namestnik vodje
  3. Gašper Šuligoj - podjetje TIK d.o.o., namestnik vodje
  4. Irena Buzzolini - podjetje ZALOKER & ZALOKER d.o.o., namestnica vodje
  5. Maja Weiss - podjetje ABENA HELPI d.o.o, članica
  6. Vesna Zidar Pečenko - podjetje COLOPLAST A/S, Podružnica Ljubljana, članica
  7. Barbara Špička Šulek - podjetje ECOLAB d.o.o., članica
  8. Majda Sitar Matjan - podjetje MEDILINE d.o.o., članica
  9. Matjaž Bajc - podjetje MM SURGICAL d.o.o., član
  10. Alenka Kaufman - podjetje VPD, Bled d.o.o., članica
  11. Barbka Novak - podjetje BELIMED d.o.o., članica
  12. Rudi Šuler in Andreja Gradišar - podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., člana


Skupina za stomo

  1. Ana Zdešar - podjetje MEDIS d.o.o., vodja skupine
  2. Doris Babič Antonič - podjetje VALENCIA STOMA MEDICAL d.o.o., namestnica vodje
  3. Vesna Zidar Pečenko - podjetje COLOPLAST A/S, Podružnica Ljubljana, članica
  4. Sonja Druks - podjetje INN d.o.o., članica
  5. Urška Kosmač in Tina Miladinović - podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., članici
  6. Tatjana  Smrekar - podjetje TIK d.o.o., članica
  7. Klavdija Ronchi - podjetje THOMY F.E., d.o.o., članica

 

Skupina za delo z ZZZS (zakonodaja)

  1. Maja Strnad Cestar - podjetje MEDIS d.o.o., vodja skupine
  2. Gregor Usenik - podjetje ASERTA d.o.o., član
  3. Alenka Umek - podjetje JOHNSON & JOHNSON d.o.o., članica
  4. Sonja Tušek - podjetje MEDIKEM d.o.o., članica
  5. Rudi Šuler - podjetje PAUL HARTMANN ADRIATIC d.o.o., član
  6. Tatjana Smrekar - podjetje TIK d.o.o., članica
  7. Simon Javornik - podjetje VI vis d.o.o., član
  8. Maruša Krkoč - podjetje VPD, Bled d.o.o., članica
  9. Jasna Šturm - podjetje  ZALOKER & ZALOKER d.o.o., članica